Yasam hattiYaşam Hattı

Teras veya çatılarında korkuluk veya parapet bulunmayan binalarda, üstünde çalışma yapılacak metal konstrüksüyonlarda, kule tipi yapıların dikey merdivenlerinde, kısaca yüksekte çalışacak personelin düşme ihtimalinin bulunduğu tüm alanlarda yatay ya da dikey yaşam hatları ve düşüş durdurucu sistemler kullanılmaktadır.
Yaşam hattına, bağlı şekilde çalışan personelin olası bir düşüş ihtimalinde zarar görmeden kurtulması sağlanmaktadır. Bu sistemler kalıcı ya da geçici olarak uygulanabilir.

Projelerimizde kullandığımız yaşam hatları uluslararası tüm standartlara uygun olarak üretilmiş ve test edilmiştir. Kurmuş olduğumuz sistemler 10 yıl üretici firma garantisi altındadır. Yaşam hatları ve düşüş durdurma sistemleri sayesinde yüksekte çalışan personelin can güvenliği sağlanmakta, böylece çalışma sahalarında çalışma verimliliği artırılmaktadır.

Farklı sahalarda birçok emniyetli erişim uygulamasını tasarlamış olan tecrübeli ve yetkin süpervizörlerimiz ve mühendislerimizle, çalışma sahanızın ihtiyacı doğrultusunda yüksekten düşme riski içeren alanlar için düşüş durdurma veya engelleme sistemleri konusunda çözümler yaratıyoruz.

Gerekli Kişisel Koruyucu Donanım setlerinin sağlanması, çelik halatlı veya raylı dikey yaşam hatları, yatay yaşam hatları, güvenlik ağları, düşüş durdurucu ankraj dübelleri, uluslararası tüm standartlara uygun olarak sağlamakta ve sahanıza montajını gerçekleştirmekteyiz.

Hakkımızda

Endüstriyel dağcılık hizmetleri kapsamında tüm çalışanlarımız Uluslararası IRATA ve SPRAT belgelerine ve eğitimlerine sahiptir. Devamını oku

İletişim

  • Tel : +90 551 446 60 99
    E-mail : info@akcadagipleerisim.com
    Adres : Eğitim mah. Postane sk. Kadıköy/İST