ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK NEDİR
Yüksekte Çalışma

Endüstriyel Dağcılık.Yüksekte/askıda çalışma, boşluklu yerlerde uygulanacak emniyet sistemleri ve gerekliliği gibi temel başlıkları içerir. Kurumların, tehlikeli ve ağır işlerde çalışan işçilerin eğitimini düzenleyen kanunlar uygun davranıyor olmalarını sağlayacak prosedürleri de kapsar.

Dağcılık Nedir

dagcilik zigana dagiDağcılık, dağlarda yürüyüş ve kamp kurmanın yanı sıra tırmanma sporunu da kapsayan bir doğa sporu. 18 le 19. yüzyıllarda Avrupalı (İngiliz ve Fransızlar başta olmak üzere) zenginlerin boş zamanlarını değerlendirme ve hayatlarının rutinlerini yeni maceralarla süsleme arayışı neticesinde bir spor sayılmaya başlanan dağcılık, 20.yüzyılın başında diğer ulusların da ilgisini çekmeyi başarmıştır.

İple Erişim Nedir

Iple Erisim nedirİple erişim pratik ip sistemleri kullanılarak çalışanların iskele, sepet ve hava platformu olmadan ulaşımı zor bölgelere erişimini sağlayan bir çeşit iş konumlandırma sistemidir, başlangıçta tırmanışta ve mağaracılıkta kullanılan tekniklerden geliştirilmiştir.

Hakkımızda

Endüstriyel dağcılık hizmetleri kapsamında tüm çalışanlarımız Uluslararası IRATA ve SPRAT belgelerine ve eğitimlerine sahiptir. Devamını oku

İletişim

  • Tel : +90 551 446 60 99
    E-mail : info@akcadagipleerisim.com
    Adres : Eğitim mah. Postane sk. Kadıköy/İST