Hakkımızda

Akçadağ İple Erişim Hizmetleri’nin temelleri 2005 yıllarında Kaya Tırmanışı sporuna başlamamız ile atılmıştır.
Ülkemizde mesleğe ilk başlayanlardan olmamız, Endüstriyel Dağcılık adı ile anılan İple Erişim Uzmanlığı alanında çok sayıda çalışma arkadaşımızı ve şirketi yakından tanımamıza olanak sağladı.
Bu tecrübemizi, 2008 yılında Türkiye’de ilk defa açılan IRATA eğitimi (Uluslararası Endüstriyel İple Erişim Sertifikası) ile uluslararası alanda tescilledik.
Ülkemizde hızla gelişmekte olan bu mesleğin farklı alanlardaki gelişimini, kullanılan materyalleri, teknikleri, metotları tanıma ve tanıtmayı sosyal sorumluluk görevi olarak kabul ettik.
Birlikte çalışma, tanıma fırsatı bulduğumuz İple Erişim ile ilgili faaliyet gösteren şirket ve çalışma arkadaşlarımızın bilinçlendirilmesini kendimize amaç edindik.
İple Erişim hizmeti almak isteyen, yeni başlayan ya da kurumlara danışmanlık yaparak yüksekte çalışma ve düşmelerden kaynaklanan kazaların en aza indirilmesi için çalışıyoruz.
Endüstriyel alanların dışında İple Erişim yöntem ve metotlarından yararlanarak spor, sanat, rekreasyon ve organizasyon alanları içerisinde lider olmayı hedefliyoruz.

Previous
Next